Finał w buźce

Dobrze wiemy, że stosunek seksualny przeważnie ma swój koniec, gdy mężczyzna dojdzie do orgazmu. Tutaj właśnie można zacząć dyskutować o szczegółach tego finału. Na świecie jest masa facetów, którzy mają przeróżne pragnienia związane z ich wytryskiem. Mężczyźni marzą o tym, aby spuścić się kobiecie, z którą uprawiają seks na cycki, na brzuszek, na tyłeczek czy nawet na całą twarz.

Jednak większość facetów pragnie skończyć w buźce partnerki. Mało tego, faceci chcą jeszcze, aby partnerka połknęła ich spermę. Tutaj niestety robi się w wielu przypadkach problem. Nie można powiedzieć, że żadna kobieta nie chce finału w buźce, ponieważ jest wiele kobiet, które chcą, a nawet uwielbiają. Jednak większość przyznaje, że nie zrobiłaby tego, gdyż odczuwa obrzydzenie. Mężczyźni, których kobiety zgadzają się, a nawet uwielbiają wytryski do buzi mogą czuć się ponad innymi facetami.

Nie wiadomo dlaczego faceci mają takie pragnienia i takie wymysły związane z ich orgazmem. W sumie to każdy z nas ma pewne fetysze, a ten jest jednym z nich.

źródło: seksfilmiki.pl