Ostry seks

Jeśli już dochodzi do sytuacji, w której uprawiacie seks, to jaki on jest? Zazwyczaj robicie to na romantyczny styl czy preferujecie bardziej ostry seks? Ludzie uprawiają seks naprawdę przeróżne sposoby. Jedni wolą robić to powoli i delektować się tą rozkoszną chwilą, zaś drudzy chcą się wyżyć i robią to czasami wręcz brutalnie. Jaki sposób tak naprawdę jest lepszy? Który z nich daje większą przyjemność i emocje? Czy jest to bardziej łagodny stosunek czy coś w stylu hardcore? Co tak naprawdę kręci ludzi w ostrym seksie?

Seks to przecież wyrażanie uczuć i pożądania wobec ukochanej osoby, a czy takie ostre numerki wyrażają uczucia? Pożądanie wyrażają na pewno, lecz z uczuciami nie wiadomo. Jednak nie można mówić, że ludzie, którzy uprawiają ostry seks nie czują nic do drugiej osoby. Wiele par po prostu uwielbia taki sex, ponieważ sprawia im to ogromną rozkosz, gdy np. facet mówi kobiecie do uszka jak bardzo jej pragnie i co z nią zrobi.

Takie słówka mogą naprawdę pobudzić wyobraźnię, z czego później mogą rodzić się pewne fetysze. Ludzie po prostu uprawiają taki seks jaki lubią najbardziej. Jednym pełną satysfakcję daje łagodny seks, a innym ostry, w którym mogą się wyżyć i spełnić do końca.

źródło: filmy-porno.com.pl