Jakie są oznaki tego, że nasz związek będzie dobry?

Jakie są oznaki tego, że nasz związek będzie dobry?

Wiele osób, będąc na początku swojej drogi w związku widzi świat w różowych okularach i nie dba o to, co się stanie później, jednakże zawsze warto jest zauważyć pewne oznaki, które powiedzą nam, czy nasz związek będzie dobry, czy też nie.

Jakie są oznaki tego, że nasz związek będzie dobry?

Partnerzy szanujący się nawzajem

Szacunek między obiema stronami związku to podstawa, jeśli chcemy aby nasz związek się udał, w końcu jeżeli nie będziemy szanować najważniejszej osoby w naszym życiu – to nam to nie wyjdzie. Będąc razem, powinno się wierzyć w dobre intencje obu stron. Przecież nie jesteście wrogami, czyż nie? Wzajemny szacunek i dobre maniery są podstawą trwałego, harmonijnego związku. Osoby, które są w stanie zachowywać się uprzejmie w stosunku do swoich partnerów, z pewnością potrafią stworzyć udany związek.

Szczerość

Gdy udajesz kogoś kim nie jesteś, narażasz partnera na rozczarowanie i oczekiwania które czasem są niemożliwe przez ciebie do spełnienia. Taka relacja, zawsze jest skazana na porażkę. Gdy jesteśmy sobą, istnieje ryzyko że się nie spodobamy i wtedy każdy pójdzie w swoją stronę. To oczywiście bywa bolesne, ale w rezultacie to jest lepsze niż udawanie przez długi czas, ponieważ jest to bardzo taksujące psychicznie, jednakże gdy ktoś nas pokocha takimi jacy jesteśmy naprawdę, istnieje spora szansa na to, że nasz związek będzie udany.

Brak narzucania woli

Bez harmonii w związku nigdy nie będzie on udany. Nieustanne dążenie do zachowania równowagi powinno być waszym priorytetem, w przeciwnym razie ten związek się po prostu rozpadnie, a co więcej, w przypadku problemów w związku najczęściej obwinia się drugą połówkę. Dokonywanie porównań i usprawiedliwianie siebie jest dość powszechną, naturalną strategią. Co nie znaczy, że jest to dobra strategia. Jeśli uważasz, że twój partner powinien pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę, pomyśl jeszcze raz. Pierwsza zasada udanego związku brzmi: wszelkie zmiany zacznij od siebie, bez względu na okoliczności. Od tej zasady nie ma wyjątków.

Źródło : https://fuckporn.pl/