Dlaczego mężczyźni zdradzają?

Gdyby była uniwersalna odpowiedź na pytanie „dlaczego mężczyźni zdradzają?” to pewnie wszystko byłoby prostsze. Ale zapomnij o tym. Mężczyźni to nie jest prosta maszynka, która jest nastawiona jedynie na prokreację, bo tak zaprogramowała ich matka natura. To mit.

Powody zdrady

Matka natura nie ma z tym już dawno nic wspólnego. Chyba nikt nie wierzy, że setki tysięcy lat ewolucji akurat tę kwestię ominęło i samce biegają za samicami, by się rozmnażać. Przyczyn zdrady męskiej jest tyle ile zdradzających mężczyzn.

Wojtek zdradza, bo po prostu lubi przygody. Krzysiek zdradza, bo chce udowodnić sobie, że jest męski. Drugiemu znudziło się oglądanie redtube w internecie i chce teraz poczuć podobną akcję na żywo. Tak można by wymieniać i wymieniać. Są mężczyźni, którzy kierują się czystą biologią. Są tacy, dla których to akt emocjonalny.

Nie da się ukryć, że nawet najcudowniejszy związek w pewnym momencie przestaje cieszyć jak na początku. Seks, który unosił parę pod niebiosa nagle staje się odklepaniem pańszczyzny. Wtedy w głowie mężczyzny pojawia się myśl “A może by tak skok w bok?”. I czasem myśl przeradza się w czyn. I żeby nie było, że mężczyźni to zło tego świata. Kobiety też zdradzają, bo do tego trzeba dwojga 😉

źródło: sex historie