Fantazje erotyczne kobiet

Przyjęło się uważać, że kobiety w sprawach seksu są mniej wymagający niż mężczyźni a przez to mniej o tym myślą. Na szczęście pogląd ten co raz częściej obalają same kobiety, którym wyobraźnia erotyczna podpowiada bardzo ciekawe scenariusze.

Seks z nieznajomym

Kto z nas nie lubi podglądać intymnych sytuacji. Czy jest to film czy sąsiedzi w ogródku zawsze taka sytuacja niesie ze sobą dreszczyk podniecenia. Jednak wiele kobiet marzy nie tylko o podglądaniu ale też o byciu podglądaną. Szczególnie kiedy ktoś mieszka w wieżowcu z balkonem, gdzie można zachować pewną anonimowość. Takie wyjście w seksownej bieliźnie czy nago na balkon wydaje się być miłym szaleństwem. Również zapalone światła w pokoju i odsłonięte okna, kiedy w mieszkaniu chodzimy nago jest czymś o czym marzy wiele pań i wiele tą fantazje spełnia.

Sex z wieloma partnerami

Wystawienie swojego ciała na dotyk wielu mężczyzn to kolejna erotyczna fantazja wielu kobiet. Coraz częściej słyszymy opowiadania w internecie o seksie grupowym. Nie jedna przedstawicielka płci pięknej, marzy o tym aby kilku partnerów zajęło się, jej najbardziej wrażliwymi na podniecenie punktami. Jednoczesna pieszczota piersi (najlepiej każdej przez innego mężczyznę) i penetrowanie wnętrza najintymniejszych części sprawnym językiem to myśl która podgrzewa odważne erotycznie kobiety.
Każda kobieta marzy o jakiś niezwykłych doznaniach erotycznych. Jednym wystarczy seksowna bielizna inne poszukują większych wrażeń. Każde spełnienie fantazji (nawet tej najbardziej szalonej) daje kobietą ogromne poczucie satysfakcji.

Jedną z największych fantazji wielu kobiet jest seks z nieznajomym partnerem. Do tych nieznajomy zalicza się również kurier, listonosz czy dostawca pizzy. Otworzenie drzwi w zwiewnym ręczniku czy samej bieliźnie marzy się nie jednej pani. Nieprzewidywalność tej sytuacji podnieca i rozpala zmysły.

źródło: filmy porno dla dorosłych