Czego nie mówić swojej drugiej połówce na wczesnym etapie związku

Są pewne kwestie, których na początku związku nie powinniśmy po prostu poruszać. Oczywiście, prawda w związku jest ważna, ale niewygodne rzeczy powinny być odkrywane powoli, w miarę kiedy nasze zaufanie do partnera rośnie, dzięki czemu będziemy mieć pewność – że nasz partner nie wyda naszych sekretów, bądź też nie ucieknie – przerażony. Zapraszamy do lektury!

Czego nie mówić swojej drugiej połówce na wczesnym etapie związku

Twoje ,,fetysze” – zostaw na razie dla siebie

Życie łóżkowe jest bardzo ważnym aspektem udanego związku, lecz na starcie najlepiej jest pomyśleć o klasyce. Wyciągnięcie bicza bądź innej ,,zabawki” która może zaszokować naszego partnera – może skończyć się natychmiastowym rozpadem związku. Dlatego też, lepiej na początek prowadzić w miarę normalne życie łóżkowe, stopniowo rozmawiając i odkrywając swoje fantazje seksualne przed swoim partnerem. Oczywiście – każdy ma swoje, dlatego też postaraj się nie być zaszokowany fetyszami partnera.

,,najgłębsze sekrety” – czyli to czego na razie nie powinieneś mówić

Wiadomo, że o pewnych kwestiach nasz partner absolutnie powinien wiedzieć (na przykład o naszych chorobach, co nas drażni i tak dalej) – lecz to, że na przykład nie udało ci się zdać prawa jazdy za pierwszym razem i osiem razy do tego podchodziłeś, zostaw na początek dla siebie. Dopiero kiedy twój partner ,,zdobędzie” twoje zaufanie – wtedy możesz mu opowiedzieć o tym, ufając że nikomu tego nie powie, a jednocześnie zrozumie twoje zakłopotanie z tym związane.

Byli partnerzy – czyli to czego kobiety nie lubią najbardziej

Większość kobiet nie znosi – kiedy mężczyźni mówią o swoich byłych partnerkach. Według nich, jest to porównywanie ich do ,,byłych” i nie przystoi to facetowi, nie mówiąc już o tym, że pokazuje to, że facet wciąż ,,myślami” jest z tamtą, zamiast z obecną partnerką. Z resztą takim ,,bólem” powinniśmy zwrócić się do naszych przyjaciół, niż do naszego partnera, z racji tego że nasi przyjaciele, będą w stanie lepiej nam doradzić, podczas gdy nasz partner może wziąć tą sprawę zbyt bardzo ,,do siebie”.

Źródło : https://www.filmyporno.tv