Numerek w trójkącie

Zapewne niejeden facet lub niejedna kobieta marzyła o tym, by uprawiać seks w trójkącie. To w sumie normalne, że ludzie mają takie erotyczne fantazje po tym jak widzą takie sceny w filmach porno. Ludzie oglądają seks filmy, w których miejsce mają także trójkąty, a następnie sami marzą o spróbowaniu czegoś takiego. Zarówno mężczyźni jak i kobiety marzą właśnie o uprawianiu seksu w trójkącie.

U mężczyzn przeważnie fantazje o trójkącie sprowadzają się do numerku w trójkę z dwoma kobietami. Z kobietami jest to różnie, ale wiem , że niejedna by chciała trójkąciku z dwoma facetami. Myśl o trójkącie zdarza się także u osób, które są w związku. Czasem to i nawet obu partnerów chce tego samego.

Wydaje mi się, że związek, który zaprasza do swojego życia intymnego trzecią osobę nie jest do końca takim pełnym związkiem, który oparty jest na miłości i uczuciu. Większość trójkącików odbywa się jednak między singlami. Sex w trójkącie to dla wielu osób nowe doświadczenie, które jednym się bardzo podoba, zaś innym nie bardzo.

źródło: 2sex.pl