Dlaczego kochanek może być lepszy w łóżku niż mąż?

Zdrada coraz częściej staje się dosłownie światowym już problemem. W większości krajów cywilizowanych jako jeden z ważniejszych powodów rozwodu podaje się właśnie niewierność małżeńską. Co ciekawe coraz częściej kobiety uważają nawet, że kochanek może być dużo lepszy w łóżku niż własny mąż i sex jest o wiele lepszy. Skąd takie przekonanie i czy faktycznie jest ono prawdziwe? Zacznijmy może od tego kiedy w naszych związkach zaczyna dochodzić do zdrady. Zazwyczaj związane jest to po prostu z niezadowoleniem z pożycia małżeńskiego.

To bierze się z kolei z braku inwencji twórczej w czasie stosunku. Robimy to ciągle z jedną osobą, a więc żeby nie było nudno warto próbować nowych pozycji, kupować erotyczne gadżety, zmieniać miejsca uprawiania seksu i tak naprawdę bawić się tym wspaniałym doznaniem. Kiedy tego brakuje to zaczyna pojawiać się właśnie pokusa zdrady. Eksperci zachęcają do korzystania z porno online, by się inspirować.

Seks z kochankiem wcale nie musi być lepszy od seksu z własnym mężem. W grę wchodzą tutaj po prostu nasze umysłowe odczucia. Jest to seks z zupełnie inną osobą, który dodatkowo obarczony jest dreszczykiem emocji bo przecież zdradzamy. Do tego dochodzą właśnie nowe miejsca uprawiania seksu, a także inne metody, które może stosować kochanek prawie jak to demonstrują sex filmy. Nie musi być to lepszy seks, ale takie odnosimy wrażenie.

 Źródło: sex