Co nas kręci w miejscach publicznych?

Co prawda nie wszyscy, ale dość spora część ludzi przynajmniej raz uprawiała sex w jakimś miejscu publicznym.

Zatem co nas tak ciągnie do wykonywania intymnych rzeczy we dwoje w miejscu, gdzie obcy ludzi mogą w każdej chwili nas podejrzeć? Właśnie to, że może nas ktoś zobaczyć. Jest to odrobiona adrenaliny. Dzięki temu sex jest większym doznaniem. Wcale nie chodzi tutaj przecież o to by faktycznie ktoś koło nas stanął i zaczął oglądać.

Dzięki temu, że może, ale nie musi, ktoś nas w czasie uprawiania seksu zobaczyć podnosi nam się poziom adrenaliny, tej pozytywnej oczywiście. Wszystko to sprawia, że sex jest ciekawy. Oczywiście nie za każdym razem chcemy się kochać w miejscach publicznych. Najczęściej są to spontaniczne wyskoki lub pomysły zaczerpnięte z porno.

Wszak jak wiadomo mimo iż jest to miejsce publiczne to jednak nikt nie bzyka się na środku ścieżki w parku, ale zachowujemy jednak pewno intymność. Chodzi o to, że mimo miejsca publicznego jak np. park to jednak staram się jakoś ukryć, żeby nikt nam nie zrobił erotyczne zdjęcia. Choć wiadomo, że tak na 100% to się nie da, a ryzyko zawsze jest. To właśnie nam się najbardziej podoba w seksie w miejscach publicznych. 

Źródło: redtube