Związek bez seksu

Czy związek bez seksu ma szanse na przetrwanie? Wielu ludzi odpowiada, że nie ma szans. Ludzie uważają tak, ponieważ mówią, że seks jest nieodłącznym elementem związku. Poprzez seks nie tylko dostarczamy sobie nawzajem ogromnej przyjemności, ale jest to również pokazywanie drugiej osobie jak bardzo jej pragniemy. Sami pomyślcie czy uprawiając seks z jakąś obcą osobą lub znaną nam, lecz do której nic czujemy, byłby tak samo emocjonujący i rozkoszy jak z osobą, którą darzymy ogromnym uczuciem.

Każdy chyba odpowie, że najlepszy seks to taki, który uprawiamy z ukochaną osobą. Zatem, jeśli powiedzieliśmy już sobie o seksie, to czy związek może bez niego przetrwać? Mnie osobiście wydaje się, że nie może, gdyż brak stosunku płciowego psuje stosunki partnerskie.

Dopiero wtedy, gdy uprawiamy sex z naszą drugą połówką nasze uczucia wzajemnie się potęgują. To właśnie wtedy nasz związek zaczyna się na poważnie. Wtedy, gdy zaczynamy poznawać swoje ciała, swoje miejsca, które sprawiają nam przyjemność i nasze reakcje na dotyk drugiej osoby.

źródło: amatorki