Zrób sobie erotyczne DIY

Tak naprawdę niewiele potrzeba, aby się zrelaksować w zaciszu domowym. Zmęczona po pracy? Jednym z rozwiązań jest chociażby gorąca kąpiel czy też jadalna farba do ciała. Jesteś gotowy na to, aby poznać te sposoby? 

Do wykonania kąpieli potrzebujesz około 3 litrów mleka. Pamiętasz kąpiele Kleopatry? Są nie tylko rozluźniające, ale także dbają o skórę. Mleko wystarczy wlać do ciepłej wody i odpowiednio udekorować płatkami róż. Ponadto możesz nasmarować się olejem kokosowym, który także idealnie nada się do masażu. Jeśli pora wskazuje na Walentynki to dobrym pomysłem będzie odpowiednie udekorowanie sypialni, puszczenie jakiegoś darmowego seks filmu na rozgrzanie atmosfery i włączenie romantycznej muzyki.

Prócz posypiania płatków róż na pościeli warto także zadbać o to, żeby w pomieszczeniu znalazły się świece zapachowe. No i nie zapomnij o odpowiednim ogrzewaniu. 

Nowością pewnego czasu była jadalna bielizna, teraz wprowadzono farbę do ciała. Można także zaopatrzyć się w jadalne olejki do ciała. Ciekawym pomysłem jest także świeca do masażu. Jednak nie można używać do tego zwykłej świecy, dlatego, że posiada ona specjalną konsystencję. Ale zamiast świecy można ją zastąpić olejkiem kokosowym.