Stres podczas stosunku – porady na radzenie sobie z nim

Pamiętajmy, że udany seks to taki, który jest swobodny i na luzie. Zbliżenie z drugą osobą nie może nas blokować, a tym bardziej krępować, ponieważ wtedy zamiast przyjemności, będzie czuli przerażenie. Podczas stosunku musi się całkowicie wyluzować, wtedy będziemy mieć pewność, że upragniony orgazm nadejdzie. 

Jak poradzić sobie ze stresem podczas seksu?

Możliwości na rozluźnienie jest bardzo dużo, ale w tym wpisie postaram się przedstawić te najbardziej popularne i pomocne. Przede wszystkim musimy stworzyć sobie odpowiednią atmosferę. Może to być romantyczna muzyka. Jakiś fajny film porno znaleziony w internecie.Potem musimy zadbać o fajną grę wstępną, która sprawi, że nasze mięśnie staną się bardziej elastyczne. Może to być soczysta zabawa oralna lub delikatne pieszczoty całego ciała. Na koniec powinniśmy porozmawiać o potrzebach i pragnieniach, aby móc dogodzić sobie obojgu. Po tych krótkich zabiegach powinniśmy czuć relaks i błogie oddanie. Jeżeli to natomiast nie pomoże to warto pomyśleć także o gadżetach erotycznych, które świetnie sprawdzają się na rozgrzewkę. Może to być jakaś wspólna gra dla dorosłych i tym podobne. Wybór w seks shopach jest ogromny, także na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście nie wszystkich przychodzi to tak łatwo, dlatego jeżeli należysz do opornych osób to może trzeba zdecydować się na lampkę wina lub drinka z whsky. Taki delikatny alkohol bardzo szybko rozluźni nas i odblokuje hamulce. 

źródło: http://seks-dziewczyny.pl