Seks w prezerwatywie

Seks w prezerwatywie to jedna z form antykoncepcji. Jednak skupię na innym elemencie, a mianowicie na temacie stosunku odczuwalnej przyjemności podczas uprawiania seksu w prezerwatywie. Otóż, gdy uprawiamy seks w prezerwatywie oczywiście mamy bardzo wysoki stopień bezpieczeństwa. Jesteśmy wtedy prawie w 100% zabezpieczeni przed niechcianą ciążą wynikającą ze stosunku płciowego, a przede wszystkim mamy pełną ochotę przed różnego typu chorobami wenerycznymi, czyli tymi, które przenoszone są drogą płciową.

Jednak uprawianie seksu w prezerwatywie nie daje maksimum przyjemności. Przeważnie w życiu coś jest kosztem czegoś i tak samo w tym przypadku. Zabezpieczamy się, lecz tracimy na przyjemności. Porównując taki sex w prezerwatywie do tego, gdy nie używamy prezerwatyw, jest on o wiele mniej przyjemny.

Stosunek bez prezerwatywy daje nam mnóstwo przyjemności, gdyż bezpośrednio czujemy pochwę swojej kobiety. Jednak czy warto ryzykować niechcianą ciążą lub nawet chorobą, której możemy się nabawić poprzez niestosowanie prezerwatyw? Chyba każdy z nas chce być zdrowy i mieć spokojne życie, dlatego powinniśmy kierować się w tym przypadku rozsądkiem.

źródło: porno