Seks turystyka – z partnerką

Jeżeli myślimy sobie o seks turystyce, to najczęściej na myśl nam przychodzą wyjazdy do tajlandii, na Ukrainę bądź do Polski (i tutaj turystami są mężczyźni z zachodnich państw) w celach czysto rozrywkowych aby erotycznie się zabawić i uprawiać nieskrępowany seks z wieloma kobietami.

W tym artykule chciałbym jednakże poruszyć temat odmiennej seks turystyki. Przede wszystkim, od wyżej wspomnianej różni się tym, że wycieczka i wyjazd odbywa się z nasza stała partnerką. A polega na tym, że wspólnie zwiedzamy różne miejsca, organizujemy sobie krótsze i dłuższe wyjazdy na seks , nie zapominając oczywiście o noclegach w danych lokalizacjach i upojnych chwilach które tam przeżywamy. Krótko mówiąc, zaliczamy nie tylko dane miejsca, ale i nasza partnerkę we wspomnianych lokalizacjach.

Jest to bardzo ciekawa forma turystyki, gdyż bez wątpienia można powiedzieć, że na pewno nigdy nam się nie znudzi, a sama podróż będzie wywoływała dreszczyk emocji i zapowiedź nadchodzącej dawki przyjemności. Podróżujmy zatem jak najwięcej