Seks przygoda

Na całym świecie zawsze było bardzo wiele osób, które poszukiwały mocnych wrażeń erotycznych. Dotyczy to oczywiście tak mężczyzn jak i kobiet. W efekcie pojawiło się pojęcie przygodnej miłości, która dla części osób stanowi pewnego rodzaju sens życia. Przygodna miłość to po prostu zapoznawanie osób z przeciwnej płci, szybki sex często w miejscu publicznym, i na tym cała znajomość się kończy. Przeżycia są z pewnością niesamowite, ale czy taka przygodna miłość jest bezpieczna?

 Niestety na całym świecie prowadzi się kampanie mające nieco otrzeźwiać ludzi uwielbiających przygodną miłość. AIDS to bowiem typowa choroba, która spotyka właśnie takich ludzi. Będąc na stałe z jednym partnerem i uprawiając z nim sex mamy większą pewność co do braku ewentualnych chorób, ale napotykając przypadkowych ludzi bardzo łatwo jest się zarazić, a choroba sieje coraz większe spustoszenie na świecie.

 Przygodna miłość może być ciekawym doznaniem erotycznym, ale porno należy zawsze uprawiać z głową. Absolutną podstawą jest tutaj więc antykoncepcja. Prezerwatywy nie dają oczywiście absolutnej pewności, że w trakcie stosunku niczym się nie zarazimy, ale zawsze ryzyko jest dużo zmniejszone i możemy czuć się bezpieczniej.

źródło: dajdupy.pl