Seks gadżety dla facetów

Seks i masturbacja to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie stanu błogiego relaksu. Samozaspokojenie faceta nie jest czymś wstydliwym i zawsze wygląda tak samo. Kutas do rączki i jazda. Zazwyczaj masturbujemy się przed gazetkami z gołymi cyckami lub oglądając filmy erotyczne w internecie. Czy nie myślałeś o gadżetach erotycznych, które nie tylko dają odpocząć ręce, ale też pomagają w osiąganiu lepszych orgazmów.

Pierścienie erekcyjne to na pewno jeden z najpopularniejszych gadżetów erotycznych dla facetów. Sprzęcik nakładamy na penisa i dzięki temu mamy wolniejsze odpływanie krwi z prącia. W sklepach internetowych i sex shopach dostępne są ringi o różnym obwodzie i stopniu twardości. Kolejnymi ciekawymi gadżetami są masturbatory. One potrafią zamienić zabawę w prawie realny seks. Wkładasz penisa do masturbatora, który przypomina prawdziwą cipkę i zaczynasz rozkosz. Jest mnóstwo rodzai tych zabawek, a niektóre są zrobione nawet na wzór cipek znanych aktorek porno. To dopiero przygoda!

Polecamy korzystać z tych nowinek technologicznych, dlatego przełam się i sięgnij po zabawki, które zamienią masturbację i seks w niesamowitą erotyczną przygodę, jakiej nie miałeś okazji przeżyć. Jeszcze nic straconego, pomyśl i przetestuj na własnej skórze.

źródło: seks-dziewczyny.pl