Seks a kariera

Coraz częściej w różnych związkach i małżeństwach seks idzie w odstawkę na rzecz robienia kariery. Chęć zrobienia kariery jest ogromna i przez to nie mamy czasu na spełnianie swoich seksualnych potrzeb. Bywa tak, że partner czy partnerka wracając z pracy woli iść do łóżka i wyspać się niż spędzić upojną noc z ukochaną osobą. I tu jest pytanie, czy kariera może zniszczyć współżycie seksualne?

Otóż tak, może, bo będąc w pogoni za karierą mamy mniejszą ochotę na seks. Faceci często wolą uciekać w szybką masturbację niż tracić cenny czas na seks z partnerką. Czym więcej poświęcamy się pracy tym mamy mniejszą ochotę na seks, a przez to doznania, które osiągamy podczas seksu są słabsze. Wtedy zazwyczaj przestaje się układać w związku i może to nawet czasami doprowadzić do zdrady drugiej osoby.

Coraz częściej odkładamy wszystko na później, nie zdając sobie sprawy z tego, że to później może nigdy nie nastąpić. Dlatego zastanówmy się co chcemy w życiu mieć, bo ciągle podążając za karierą i pieniędzmi nie stworzymy pięknego związku, gdyż to właśnie seks jest jego bardzo ważnym aspektem, który zbliża do siebie ludzi.

źródło: amatorki