Publiczny seks – co nas w nim kręci?

Wiele ludzi choć raz uprawiało seks w publicznym miejscu. Co sprawia, że decydujemy się na publiczny seks? Otóż powodów jest wiele, ale najbardziej znanym jest fakt, że może nas ktoś wtedy podglądać. Wcale nie chodzi o to, aby ktoś stał obok nas kiedy uprawiamy seks. Przecież ludzie nie pieprzą się na środku ulicy, w galerii handlowej czy na środku miasta.

Chodzi o to, że może nas ktoś zobaczyć, ale wcale nie musi. To podnosi nam adrenalinę i sprawią, że jesteśmy bardziej podnieceni, a przez to seks staje się jeszcze lepszy. Dlaczego ludzie próbują uprawiać seks w publicznych miejscach? Pomysły na takie wydarzenia biorą się często z filmów porno. Tam jest wiele sex filmów, w których ludzie uprawiają publiczny seks w przeróżnych miejscach. Takie wydarzenia mają też miejsce w wyniku ogromnej ochoty na seks z drugą osobą, kiedy jesteśmy poza domem.

Chcąc spełnić swoje pragnienia decydujemy się na szybki numerek. Wiele osób zapewne przeżyło takie przygody i może przyznać, że właśnie to ich kręci w takim seksie. Adrenalina wynikają z faktu, że możemy zostać nakryci.

źródło: dupy