Przekonanie kobiety na seks analny – sposoby

Seks analny jest obecnie zdecydowanie mniej kontrowersyjnym tematem, aniżeli to był o jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat temu, ale nadal nie jest to temat powszechny i na co dzień spotykany. Gdy rozmawiamy z nasza partnerką iż chcielibyśmy tego spróbować, najczęściej spotykamy się z jedną z dwóch odpowiedzi. Kobieta zdecydowanie odmawia, bądź dopuszcza taką ewentualność.

Pamiętajmy, że związane jest to przede wszystkim z tym, że odbyt u kobiety jest bardzo delikatny i co istotne, nie jest on tak szybko rozciągliwy jak pochwa. Może jej to zatem sprawiać wiele bólu, szczególnie przy braku nawilżenia. Przy seksie analnym konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Jeżeli partnerka nie będzie chciała się zgodzić, warto zastosować jeden, bądź kilka z poniższych argumentów. Na początek musimy zrozumieć dlaczego kobiety się obawiają seksu analnego. Najczęściej jest to spowodowane obawą o ból. Aplikacja czopka podczas choroby może być dla nich wystarczająco bolesne, a co dopiero jak ktoś chce coś tam włożyć, zdecydowanie grubszego i jeszcze tym posuwać w tę i na zad … . Zatem powinniśmy zapewnić naszą partnerkę, że bylibyśmy bardzo delikatnie i momentalnie reagowali na wszelkie jej sygnały.

Jeżeli coś będzie ją bolało, to przestajemy. Jeżeli będzie potrzebowała przerwy, to taką zrobimy, jeżeli będziemy działali za szybko to zwolnimy, a jeżeli w ogóle będzie chciała na ten dzień skończyć, to tak tez uczynimy. Zapewnijmy kobietę, że to ona jest w tym przypadku królową sytuacji i wszelkie jej sugestie, nawet te najmniejsze i najgłupsze zostaną spełnione i zrealizowane.