Porady dla kobiet o randkowaniu

Portale społecznościowe i serwisy z randkami stają się coraz bardziej popularne. Liczba użytkowników wzrasta z miesiąca na miesiąc, także postanowiliśmy napisać kilka porad odnośnie bezpieczeństwa i kieruje je głównie do płci pięknej. Kobiety potrzebują wsparcia, ponieważ nie wiedzą jakie zagrożenie na nich czeka. Musimy uświadamiać i przestrzegać przed nieuczciwymi użytkownikami portali, na których można umówić się na seks randki.

Trzy wskazówki randkowe dla kobiet 

1. Nie wysyłaj zdjęć z twarzą – jeśli już nawiążesz z kimś fajne relacje i będzie Ci się wydawać, że ta osoba jest realna to nie ufaj jej do końca i nie wysyłaj pod żadnym pozorem nagich zdjęć z wizerunkiem Twojej twarzy. Jeżeli trafią w złe ręce to mogą zostać wykorzystane przez oszustów.

2.  Pierwsza wiadomość najważniejsza – jeżeli otrzymujesz mnóstwo wiadomości na tego typu portalach randkowych to koniecznie prześwietlaj dokładnie pierwszą wiadomość. Jeśli jest ona zbyt „nienaturalna” to koniecznie unikaj takich kontaktów. Jeżeli komuś nie chciało się napisać kilku zdań o sobie to nie jest wart Twojej uwagi.

3. Bądź pewna siebie – musisz stawiać warunki i nie dać się owinąć wokół palca, ponieważ niektórzy będą próbowali Cię zmanipulować, a nie daj boże zmusić do wysyłania swoich nagich zdjęć lub filmików. W świecie wirtualnym nie musisz się bać agresji. Wyrażaj swoje myśli jasno i stanowczo.