Masturbacja

Z masturbacją pewnie wiele osób miało do czynienia. Nikt o tym nie mówi otwarcie, ale każdy to robi. Chłopcy i mężczyźni mają większe zapędy do onanizowania się. Kobiety też tą robią i czasami nawet bardzo często, jednak kobiety się tak do tego nie przyznawają. Masturbowaniem się zaspokajamy w jakiejś części swoje erotyczne pragnienia i potrzeby.

Można powiedzieć, że masturbacja to dobra sprawa, bo ludzie mogą w ten sposób wyładować swoje napięcie. Często faceci, którzy piszą na różnych forach o tematyce erotycznej, pytają o to czy masturbowanie się kilka razy dziennie jest jakimś uzależnieniem bądź chorobą. Otóż jeśli możemy się powstrzymać by tego nie zrobić to nie jest to chorobą ani żadnym uzależnieniem. Oczywiście mówimy tutaj o onanizowaniu się w odosobnieniu, a nie w miejscach publicznych.

Jeśli ktoś robi to w miejscach publicznych to jest z nim coś nie tak. Masturbacja jest pewnie każdemu znana, każdy kiedyś przeżywał taki okres w życiu, gdy zaczął mieć erotyczne fantazje i potrzebował się jakoś wyładować.

źródło: anal