Masaż erotyczny – co w nim takiego niesamowitego?

Jak wiadomo masaż zazwyczaj ma za zadanie zrelaksować człowieka i tym samym pozbawić go napięć mięśniowych, które powoduje stres. Napięcia te źle wpływają na ogólny stan samopoczucia z jednej, bardzo ważnej przyczyny. Napięte mięśnie sprawiają, że nieświadomie bierzemy coraz krótsze oddechy. W efekcie pojawia się lekkie niedotlenienie organizmu, który traci swoją siłę, a my stajemy się ospali i bardzo pesymistyczni. Najlepszymi masażystkami są polskie dziewczyny.

Dlaczego jednak masaż stosuje się także w zbliżeniach erotycznych? Wszystko zależy bowiem od nastroju oraz otoczenia w jakim masaż jest wykonywany. Na skórze znajduje się ponad 16 tysięcy zakończeń nerwowych, a wiele z nich pobudza nasze strefy erogenne. Masaż przy świecach i z olejkiem, który wykonywany jest przez naszego partnera, może doprowadzić nawet do szczytowania.

Wykonując masaż erotyczny, co dziwne, warto pomijać typowe strefy erogenne. Na podniecenie kobiety najbardziej wpłynie masaż stóp, szczególnie ich dolnej części, szyi oraz końcówek ucha. Delikatny seks masaż powinien przechodzić w coraz mocniejszy, oczywiście całość dostosowana do upodobań naszej partnerki.

Źródło: porno.edu.pl