Kto częściej zdradza?

Nie ma zasadniczo reguły która płeć częściej zdradza. Czasem są to mężczyźni, a czasem kobiety, generalna zasada jest taka, że zdradzają osoby, którym czegoś brakuje(np. seksu) i nie są w stanie uzyskać tego od partnera.

Może to być związane zarówno z tym, że nie potrafią o tym rozmawiać, jak również w sytuacji, gdy umieją mówić o problemach, ale mimo wszystko brakuje czegoś w związku dwojga ludzi i tylko ktoś inny może to zmienić i tę pustkę wypełnić. W obecnych czasach zdradzają zarówno panowie, jak i panie. Zdradzają partnerzy w związkach heteroseksualnych, jak i homoseksualnych. To natomiast, co jest regułą to fakt, że taką zdradę się ukrywa.

Rzadko kiedy ktoś oznajmia drugiej połówce, że ją zdradził / zdradziła. Czasem tylko, gdy wyrzuty sumienia nie dają spać, trzeźwo myśleć, lub ogólnie nie da się już utrzymać w sekrecie swojej  seks przygody ze względu na czystą logistykę dnia codziennego, takie przyznanie się do zdrady może nastąpić. Kto częściej się przyznaje? Tu, podobnie jak w przypadku zdradzania również nie ma reguły.

źródło: filmypornohd.net.pl