Koniec rutyny, czas na seks w plenerze

Koniec z rutyną w seksie

Masz już dosyć seksu w tych samych pozycjach i tylko w sypialni? Najwyższa pora by to zmienić, a wystarczy tak niewiele, by twoje pożycie seksualne było satysfakcjonujące i nabrało lepszej jakości.

Gdzie uprawiać seks i rozgrzać zmysły?

Zaproponuj swojej połówce seks w kuchni na stole, pod prysznicem, w wannie, lub nawet sex w samochodzie. Brzmi doskonale? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak zmiana miejsca potrafi nakręcić na szalone ruchanie. Twoja żona będzie zaskoczona tą zmianą i gwarantujemy, że będzie chciała iść o krok dalej. Dodatkowo możesz zacząć od masażu jej piersi oliwką, to spotęguje jej podniecenie i na pewno odwdzięczy się głębokim obciąganiem. Warto skupić się też na pozycjach erotycznych, które są niezwykle ważne, ponieważ każda z nich dostarcza inne doznania. Ściągnij aplikację na swojego smartfona z kamasutry i zabaw się z Twoją żonką wykorzystując np krzesło kuchenne. Dobrym sposobem na rozgrzanie kobiety, jest również szybki numerek na tylnim siedzeniu Twojego samochodu, kobiety to uwielbiają!

Tak na koniec porada! Spróbujcie seksu w różnych miejscach, a przekonacie się sami jak wiele nie trzeba, aby rozgrzać Was do czerwoności. Nie zapomnijcie o namiętnej grze wstępnej, która spotęguje wasze podniecie a seks będzie ukojeniem waszych pragnień.

źródło:  seks-dziewczyny.pl