Kobiece oczekiwania wobec portali erotycznych

Portale erotyczne powstają głównie po to, aby ludzie mogli poszukiwać sobie partnerów do wzajemnego uprawiania seksu, oczywiście bez żadnych zobowiązań. Ideę tę bardzo dosłownie biorą mężczyźni. Zakładają profile na takich stronach i zachowują się dosłownie tak jakby wchodzili do sklepu. Wybierają podobający się im „towar” i prosto z mostu mówią o co chodzi licząc na to, że dosłownie za godzinę dojdzie do porno spotkania. Kobiece spojrzenie i oczekiwania często są jednak zupełnie inne.

Bardzo wiele kobiet, które korzystają z portali erotycznych, narzeka na to, że faceci traktują je właśnie jak taki „towar”, który ściąga się z półki. W pierwszej wiadomości pojawiają się już teksty, które mają jednoznacznie wyznaczyć datę spotkania na sex, oczywiście mężczyźni często nie przebierają tutaj w słowach. Pojawia się irytacja, ponieważ kobieta jednak liczy na pewną wymianę zdań zanim w ogóle dojdzie do zbliżenia.

Tutaj właśnie pojawiają się największe różnice obu płci. Kobieta musi się wygadać, musi zostać wysłuchana i dopiero wtedy być może zgodzi się na sex. Profile kobiet są jednak bardzo mylące dla mężczyzn, którzy jednoznacznie rozumieją takie opisy jak chociażby „niegrzeczna i napalona”. Warto jednak wykazać trochę kultury, nawet jeśli umawia się tylko na seks.

Źródło: sex zdjęcia