Jeszcze lepszy seks

Seks może być naprawdę fascynujący, jeżeli postaramy się o jakieś urozmaicenie. Niektórzy czegoś takiego nie potrzebują i do pełni satysfakcji wystarczy im tylko klasyczna pozycja i nic więcej. Jednak nie wszyscy tacy są.

Sposoby na lepszy sex

Jak urozmaicić swoje życie seksualne abyśmy chcieli jeszcze, jeszcze i jeszcze? Otóż sposobów jest kilka. Pierwszy z nich to chociażby wspólne oglądanie ze swoim partnerem/partnerką filmów erotycznych. Może to kogoś zdziwić ale takie wspólne oglądanie porno na redtube potrafi kogoś dobrze nakręcić. A jak już się oglądnie lub nawet podczas oglądania można jak najbardziej wziąć się za realizację rzeczy, których widziało się właśnie na filmie.

Można również wypróbować jakieś zupełnie niespotykane pozycje w łóżku, których do tej pory nie mieliście okazji przetestować. Jeżeli nie wiecie, jak one wyglądają, to zajrzyjcie do podręcznika Kamasutry, gdzie na pewno znajdziecie wiele cennych i inspirujących wskazówek. Nie ma się czego wstydzić, jeżeli chcecie aby Wasze życie seksualne było jeszcze ciekawsze.

źródło: opowiadania o seksie