Jak zaspokoić kobietę w łóżku?

Jak dobrze wiemy, zaspokajanie kobiecych potrzeb nie należy do najłatwiejszych rzeczy na świecie. Dodając do tego mnogość kombinacji rzeczy, które kobietę doprowadzą do orgazmu sprawia, że mamy przed sobą nie lada wyzwanie. Najważniejszym krokiem w zadowoleniu kobiety w łóżku jest oczywiście szczera i otwarta rozmowa. Pozwoli to także uniknąć sytuacji, w których nasz obiekt pożądania będzie się czuł niekomfortowo, czy nawet odmówi współpracy. Jednakże istnieje parę sposobów, które znaczna większość kobiet uwielbia i mogą Ci one pomóc w zupełnym jej zadowoleniu.

Jak zaspokoić kobietę w łóżku?

Przede wszystkim odpowiedzią jest gra wstępna. Rozgrzanie kobiety przed przejściem do sedna sprawy jest bardzo ważnym czynnikiem. Odpowiednio ją podniecając, możemy liczyć na wyraźniejsze reakcje z jej strony w trakcie stosunku. Warto zrozumieć, że penetracja pochwy nie jest jedynym sposobem na sprawienie kobiecie przyjemności. Bardzo skuteczną metodą jest praca językiem. Lizanie cipki z różną siłą i tempem, potrafi doprowadzić kobietę do obłędu. Jednak nie należy sztywno trzymać się jednego miejsca, trzeba wyczuć, w którym momencie sprawia to kobiecie największą przyjemność. Podobna zasada ma się do zaspokajania palcami. To także świetny sposób, jednakże fakt, że włożysz je „w dziurkę” nie oznacza, że maja tam zostać do końca. Masuj jej łechtaczkę, włóż środkowy palec uciskając jej punkt G, patrz jak reaguje na twoje ruchy i dopasuj je do jej reakcji. Czasami kobiety, by osiągnąć orgazm potrzebują jakichś zmian. Zapytaj jaką nową pozycję chciałaby spróbować i zróbcie to.


Sposobów jest wiele, lecz tak jak wspominałem na początku wpisu najważniejsza jest otwartość i rozmowa. Dowiedz się co lubi partnerka, wyczuj to, a na pewno nie będzie narzekać na Wasze życie łóżkowe.