Gra wstępna to podstawa

Najważniejsza kwestia to pamiętanie o grze wstępnej. To jedna z najbardziej istotnych kwestii odnośnie udanego seksu. Kobiet są zdania, że zabawa wstępna jest niezbędna i musi po prostu być, ponieważ dla wielu z nich pokazuje uczucia między ludźmi.

Bardzo często dowiadujemy się jednak, że Panie skarżą się na swoich wybranków i zarzucają im brak delikatności, brak gry wstępnej i pieszczot. Pamiętajmy panowie, że takim złym podejściem nie osiągniemy upragnionych orgazmów swojej kobiety. Mężczyznom często wydaje się, że bardziej wulgarny seks jest lepszym stosunkiem. Niestety są błędzie, ponieważ takie myślenie tylko zniechęca partnerkę, a seks trwa nie dłużej niż kilka minut. Kobieta, aby dojść musi się rozgrzać, przeżyć kilka chwil rozkoszy i podniecenia, a dopiero potem może w pełni cieszyć się stosunkiem. To właśnie te wstępne podniecenie możemy osiągnąć poprzez dobrą zabawę np. oralną.

Proszę pamiętajcie faceci,ze aby kobieta osiągała upragnione orgazmy, musi być pewna, że nie zrobimy jej krzywdy. Wystarczy, na początku dobrze o nią zadbać i pokazać, że jesteśmy delikatni i też zależy nam na jej szczęściu. Tworząc wyjątkową atmosferę, możemy zdziałać cuda, a dogłębna penetracja będzie już tylko kwestią czasu.