Gra wstępna – dlaczego jest taka ważna dla kobiety?

Gra wstępna jest często pomijana, mało się o niej mówi, a także chce się uciekać od niej. Jednak dla kobiet jest ona bardzo ważna, staje się kluczowym elementem całego seksu oraz osiągnięcia orgazmu.

Dlaczego gra wstępna jest taka ważna?

Kobiety bardzo doceniają emocjonalną i uczuciową stronę seksu. Co za tym idzie, kluczową rolę odgrywa tutaj początek, czyli gra wstępna. To działanie na wszystkie zmysły, wstęp do wszystkiego. Zaczyna się jeszcze przed zdjęciem ubrań. Kontakty wzrokowy, czuły dotyk, masaż, pocałunki, rozmowy erotyczne, budowanie atmosfery na pewno pomogą kobiecie. Są to bardzo ważne elementy całego życia seksualnego. Gra wstępna służy nie tylko podnieceniu ciała kobiety, ale przede wszystkim stymuluje pracę mózgu, odczuwanie kolejnych bodźców, pozwala na lepsze doznania. Pobudzenie sfer erogennych kobiety wpływa właśnie zarówno na fizyczne, jak i psychiczne odczucia. Gra wstępna pomaga także w poznaniu ciała partnerki, jej potrzeb, a także reakcji na dotyk poszczególnych miejsc, a ta wiedza pomaga dalej podczas stosunku.

Warto tutaj dodać, że widok podnieconej partnerki lepiej wpływa na mężczyznę, mobilizuje go do działania oraz do sprawiania jej coraz większej przyjemności. Patrzenie na jej ciało, twarz, gesty oraz zaangażowanie. Każdy mężczyzna już od początku chce widzieć, że jego partnerka to właśnie go pożąda. Ona będzie coraz lepiej reagować na każdy dotyk, pieszczoty, a potem na cały stosunek – niezależnie, czy przechodzimy dalej do seksu oralnego, klasycznego czy analnego. Gra wstępna pozwoli też na osiągnięcie lepszego orgazmu kobiecie. To właśnie dzięki pobudzeniu jej ciała, szczyt będzie przyjemniejszy. Warto dodać, że to właściwe podniecenie i rozpoczęcie może być też kluczem do osiągnięcia większej ilości orgazmów. Brak takich działań (szybkie rozpoczęcie stosunku bez odpowiedniego przygotowania partnerki) może odebrać jej ochotę na seks i bardzo ją zniechęcić do dalszych działań. 

Pamiętajmy, że podniecona kobieta da więcej przyjemności mężczyźnie. Nie wolno zapominać więc o grze wstępnej. Po dobrym przygotowaniu, seks będzie o wiele lepszy, zmysły pobudzone, a orgazm intensywniejszy. Pozwoli to na wzajemne poznanie i udany seks!

źródło: http://redporno.pl