Dobór idealnej bielizny kobiecej

Nie od dziś wiemy, że odpowiednio dobrana bielizna erotyczna może być bardzo ważna podczas zbliżenia. Powiedzmy szczerze, że jeśli założymy babcine majtki nasz partner nie będzie pod wrażeniem. W większości przypadków strzałek w dziesiątkę będzie koronka, ale czy aby na pewno?

Nic na faceta tak nie działa jak pończochy. W większości przypadków mężczyźni dostają głupawki, kiedy widzą kobietę swojego życia w takim stroju. Będą dobrze komponowały się także ze stringami. Figi są pewną klasyką jeśli chodzi o dobór bielizny. Jeśli już stawiasz na wygodę to nie możesz zapominać, że nudna bielizna występuje także w wielu kuszących wariantach jak na przykład koronki czy też przezroczystego materiału. Trzeba tutaj także wspomnieć o kabaretkach, które tak naprawdę nigdy nie wychodzą z mody.

Jeśli chodzi o te hot staniki to sprawdzają się tutaj te biustonosze z koronki i koniecznie podnoszące biust. Wyglądają wtedy naprawdę efektownie a partner będzie na pewno zadowolony. Ponadto prócz tradycyjnych push-upów można zdecydować się na bardotkę. No i oczywiście, na bieliźnie nie ma co oszczędzać.