Czym kobiety się masturbują?

Czy zastanawiałeś się czym kobiety robią sobie dobrze i jakimi zabawkami się masturbują? Jakich gadżetów erotycznych używają, aby ich cipki eksplodowały z podniecenia i tryskały soczkami? Zrobiliśmy badania w portalu z seks randkami dla dorosłych odnośnie zabawek, które są najbardziej uwielbiane przez płeć żeńską i mamy wyniki.

Najpopularniejsze porno zabawki dla kobiet

Z przeprowadzonej ankiety wynika, że najwięcej kobiet zabawia się wibratorami średniej wielkości. Kolorystyka i kształty są różnorodne, ale ważną kwestią w wyborze, którą kierują się Panie jest materiał z jakiego taki wibrator jest wyprodukowany. Przoduje lekki i gumiasty, który nie sprawia bólu i jest giętki. Na drugim miejscu uplasowały się kulki analne. Tak dobrze czytanie, zabawki analne są bardzo popularne i coraz więcej kobiet kupuje je do erotycznych igraszek. Tutaj przy wyborze również najwięcej osób zwraca uwagę na wykonanie. Kulki powinny być średniej wielkości i nie mogą być zbyt twarde. Na trzecim miejscu znalazły się urządzenia do stymulacji łechtaczki. Takie drobne zabawki, które pod wpływem wibracji doprowadzają kobiety do orgazmu łechtaczkowego. Cena ich jest znacznie większa niż wibratorów, ale podobno dają o wiele więcej przyjemności.

Co sądzicie o takim zestawieniu? Czy Twoja kobieta też wybiera tego typu gadżety czy być może uwielbia całkiem coś innego? Napisz nam w komentarzu.

Źródło: sexymens.pl