Czy seks analny jest bezpieczny?

Bardzo wielu mężczyzn ma fantazję erotyczną w postaci uprawiania ze swoją kobietą seksu analnego. Co ciekawe bardzo możliwe, że pożądanie do analnego seksu wynika niejako z filmów pornograficznych. To właśnie z nich bowiem często pojawiają się tego typu sceny erotyczne, a więc taki seks pojawił się w marzeniach niejednego mężczyzny. Okazuje się, że seks analny faktycznie może być przyjemny, i to dla obu stron, ale czy aby na pewno jest on bezpieczny?

Teoretycznie budowa ludzkiego odbytu nie do końca jest dopasowana do męskiego członka. Jeśli jednak tylko seks ten uprawiany jest delikatnie, a do tego z wykorzystaniem dużej ilości środka nawilżającego, to naprawdę nie powinno być większych problemów. Nie można jednak tak do końca wzorować się na tym co prezentują nam ero filmy.

Tego typu brutalny seks analny jednak może być niebezpieczny i jeśli nasza kobieta czuje się wtedy niekomfortowo to nawet nie powinniśmy forsować tego typu uprawiania miłości. Do tego bardzo ważne jest, aby przed seksem analnym kobietę dobrze przygotować do tego wspaniałego aktu.

Źródło: xcam.pl