Co najbardziej podnieca facetów?

Męskie podniecenie nie jest rudne do osiągnięcia. Można to zrobić na wiele sposobów, poprzez dotyk, flirt, całowanie i podczas stosunku. Jednak, co najbardziej podnieca facetów?

Co podnieca facetów?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, cipki. Tak na poważnie to najbardziej podniecające dla mężczyzn są zabawy erotyczne. Można do tego celu wykorzystać gotowe akcesoria, lub spróbować zrobić je samemu. Prawdziwy samiec alfa jest stworzony by dominować, być głową rodziny, rządzić, więc podniecające dla niego będzie, jeśli jego partnerka będzie uległa w łóżku, posłuszna i wykona jego polecenia. Jednak czasem to mężczyzna woli być uległy, więc wtedy kobieta przejmuje pałeczkę, i to ona wydaje rozkazy. Warto również wprowadzić w życie seksualne zabawy z odgrywaniem ról.

Przykładowo jedna osoba wciela się w lekarza, a druga w pacjenta. Takie wymyślone historie erotyczne są naprawdę zajebiste. Jest to świetna gra wstępna, podniecająca dla obu płci. Do tego typu zabaw najlepiej zakupić kostiumy, urządzić sypialnie tak, aby odgrywane scenki były bardziej realne, a co za tym idzie podniecające. W końcu który mężczyzna nie marzył o stosunku z seksowną lekarką, bądź nauczycielką.